FORT SOKOLNICKIEGO
W centralnym punkcie parku Żeromskiego na Żoliborzu znajduje się jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych Warszawy. Liczne projekty tworzone przez Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego kierowane są zarówno do dorosłych jak i młodych odbiorców.
ul. Stefana Czarnieckiego 51
01-541 Warszawa
www.nowyfort.pl

Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi"
"Bezdomni znaleźli swój dom, bezrobotni pracę, niepełnosprawni swoje miejsce w społeczeństwie, a wszyscy – poczucie własnej wartości, przyjaciół i szacunek…"
www.otwartedrzwi.pl

Drukarnia - Banery24.pl
Pierwsza w Polsce ekologiczna drukarnia wielkoformatowa, specjalizująca się w zadrukach wysokiej jakości oudoor/indoor, mieszcząca się na warszawskim Żoliborzu od przeszło 12 lat.
www.banery24.pl
Salony fryzjerskie - "Męski Punkt"
"Męski Punk" oferuje całkiem nowe i atrakcyjne standardy w zakresie fryzjerstwa. Po raz pierwszy profesjonalna usługa fryzjerska dostępna jest dla mieszkańców Żoliborza, Bielan i okolic w przystępnej cenie 10zł.
www.fryzjer.fr


zakopane atrakcje zakopane atrakcje regiontatry
Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved / Copyright © 2002-2014 Active Studio / www.wystawa-prehistoria.pl / Warszawa-Żoliborz
zakopane atrakcje nocowanie zakopane atrakcje wolnedni zakopane atrakcje dla dzieci Jastrzebia Gora atrakcje Jatrzebia Gora atrakcje pttk mojeurlopy.pl Chałupy Jastarnia Jurata Hel Jastrzebia gora Chłapowo Władysławowo Karwia Dębki