GALERIA

WYSTAWA - Zakopane 2016

"Bestie Praoceanu "

Odkryj największą tajemnicę zamierzchłych dziejów naszej planety i przeżyj niezwykłą przygodę z całą rodziną. Dzięki najnowszym, niewiarygodnym odkryciom poznasz nowe, szokujące gatunki zawierząt jakie panowały na ziemi miliony lat przed dinozaurami.

Wystawa odbywa się w Zakopane przy ul. Kościuszki 4 (obok Krupówek).
Zobacz zdjęcia >>


WYSTAWA - Warszawa 2015

"Morskie Kreatury"

500 milionów lat temu, w oceanicznych otchłaniach, nastąpiła prawdziwa eksplozja życia na Ziemi. Warunki biologiczne i atmosferyczne okazały się nader sprzyjające dla powstania przeróżnych, wyjątkowych form życia.

Organizmy te nie przypominały aktualnie żyjących zwierząt. Ewolucja rozpoczynała swoją ekspansję na naszej planecie eksperymentując na różne sposoby. Efektem tego dzieła były istoty jakby nie z tego świata, szokujące i przerażające monstra siejące postrach w akwenach praoceanu.

Dziś, dzięki odkryciom paleontologicznym i żmudnej pracy na wykopaliskach możemy odtworzyć i zrekonstruować życie tych odmiennych i nie znanych wcześniej gatunków...

Zapraszamy do odkrycia największej tajemnicy prehistorii.
Zobacz zdjęcia >>WYSTAWA - Warszawa 2014

"Inteligentne Bestie"

"Inteligentne" krwiożercze stwory, które panowały na ziemi przez 200 milionów lat.
Świat, w którym rządziły nieubłagane prawa walki o przetrwanie. Tylko najsilniejsi, najbardziej przebiegli i sprawni wychodzili z niej zwycięsko, a dla pokonanych nie było litości. Sensacyjne odkrycia paleontologiczne oraz mroczne historie, pełne przerażających faktów z prehistorii naszej planety.
Zobacz zdjęcia >>


 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved / Copyright © 2002-2014 Active Studio / www.wystawa-prehistoria.pl / Warszawa-Żoliborz